Jste zde: orlenunipetrol.cz > CZ/  O nás/  Představenstvo/  Adam Jarosz
Velikost textu:  A AA
Adam Jarosz
TOMAS HERINK

 
ADAM JAROSZ
člen představenstva
Adam Jarosz je zodpovědný za účetnictví, controlling, daně, treasury včetně financování, řízení regulačních záležitostí, správu majetku a EU dotace. V minulosti působil v pozici člena představenstva ve společnostech Anwil, Paramo a ORLEN Oil.​
 
Adam Jarosz je manažer s dvacetiletou praxí ve finančním sektoru se značnými zkušenostmi ve vytváření a implementaci strategických rozhodnutí ve finanční oblasti. Zkušenosti získal jako daňový manažer a zástupce hlavního účetního ve společnosti CEZ Polska sp. z o.o., daňový ředitel společnosti ORLEN Południe, finanční ředitel společnosti ORLEN OIL a také člen představenstva společností ORLEN OIL, ANWIL S.A. a Paramo a člen dozorčí rady společností AE Wind S.A. a ORLEN Asfalt sp. z o.o. Jeho role zahrnovala dohled nad účetnictvím, financemi, controllingem a IT, stejně jako přípravu a realizaci strategických iniciativ.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Krakově, kde absolvoval studium podnikových financí. Své vzdělání si doplnil postgraduálním studiem na Vysoké škole ekonomické v Krakově v oboru daňové poradenství a řízení interního auditu a manažerským studiem na Hlavní obchodní škole ve Varšavě.

Adam je držitelem několika certifikátů potvrzujících jeho znalosti v oblasti financí, např.: Harvard Online, New York Institute of Finance, EY Academy of business, BDO Advisory, ICAN Institute a další.

Od roku 2012 je certifikovaným daňovým poradcem.


Zpět


     
​​​​​​​
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL