Jste zde: unipetrol.cz > CZ/  Kariéra
Velikost textu:  A AA
Kariéra

Seznamte se s námi

Skupina ORLEN Unipetrol je jediným zpracovatelem ropy a jedním z nejdůležitějších výrobců plastů v České republice. Je také vlastníkem největší sítě čerpacích stanic BENZINA a nejznámějšího českého výrobce motorových olejů a maziv Mogul.
S necelými pěti tisíci zaměstnanci jsme v oboru rafinérské a petrochemické výroby významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 jsme součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen. ORLEN Unipetrol působí v Záluží u Litvínova, Praze, Neratovicích, Kralupech nad Vltavou, Pardubicích, Kolíně a Brně.

Zakládáme si na dlouhodobé a stabilní spolupráci se svými zaměstnanci. Nováčkům nabízíme tréninkové centrum a školící programy, které jim pomohou co nejrychleji seznámit se s firemními pravidly a požadavky pro výkon práce. Našim zaměstnancům poskytujeme možnost odborného růstu a dlouhodobou perspektivu. Jejich spokojenost je pro nás na prvním místě.

Ocenění mluví za naše činy

Patříme mezi nejlépe hodnocené zaměstnavatele v České republice. Svědčí o tom i výsledky soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2019, ve které jsme obsadili 3. místo na celostátním žebříčku v kategorii do 5 000 zaměstnanců. V lokalitě Ústeckého kraje jsme si v soutěži Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců odnesli dokonce prvenství a stali jsme se i nositelem ocenění Nejžádanější zaměstnavatel regionu mezi studenty.

V rámci studie TOP ZAMĚSTNAVATELÉ jsme obdrželi  2. Místo v kategorii Energetika & Plynárenství & Petrochemický průmysl pro rok 2020.

Vážíme si těch, kteří chtějí být součástí skupiny ORLEN Unipetrol. Přidejte se k nám. Rádi vás přivítáme ve svých řadách.​ 


​​​​​​​​​​​

1 / 6

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL