Jste zde: orlenunipetrol.cz > CZ/  O nás/  ORLEN Skylight Akcelerátor
Velikost textu:  A AA
ORLEN Skylight Akcelerátor

Inovační aktivity společnosti ORLEN Unip​etrol jsou naší reakcí na výzvy spojené s globální energetickou transformací, jež se týkají udržitelného rozvoje, dekarbonizace a digitalizace. Ve strategickém programu je naše centrum výzkumu a vývoje nově doplněno Akcelerátorem ORLEN Skylight. Pomocí něj vyhledáváme startupy a mladé technologické společnosti v České republice i zahraničí, jejichž produkty a služby nabízí řešení na naše aktuální p​odnikatelské výzvy. Technologické řešení v tuto chvíli hledáme v následujících oblastech podnikání:


 
Výzvy pro 11. kolo akcelerátoru ORLEN Skylight

Zahajujeme nový náborový proces pro akcelerátor ORLEN Skylight.

Hledáme startupy a mladé technologické společnosti z České republiky i zahraničí, které nám pomůžou vyřešit 21 aktuálních technologických a obchodních výzev napříč sedmi kategoriemi:

Naše nabídka Vám:​
​​​​​​​​​
​​

Pilotní implementace
projektu
 

Strategické
partnerství
​​​​​​

Financování pro
pilotní projekty


Expertní
​​podpora
​Testování a​ rozšíření​ V​ašeho řešení ​v naší infrastruktuře. ​Možnost zahájit​ o​bchodní​ spolupráci po dokončení akceleračního programu. ​Poskytnutí financí pro vývoj Vaší technologie. ​​Sdílení našeho know-​how a​ poskytnutí přístupu k našim expertům a celému inovačnímu ekosystému​​.​
 
Akcelerační proces

Výběrové řízení pro vstup do Akceleračního programu probíhá průběžně, technologické výzvy jsou aktualizovány každé 2 měsíce.

Akcelerační proces trvá v průměru šest až osm měsíců a je rozdělen do tří fází:

  1. Představení Vašeho řešení problému
  2. Podpis smlouvy
  3. Spuštění pilotního projektu

Pokud má Váš startup relevantní a zajímavé řešení k aktuální podnikatelským výzvám a hledáte obchodního partnera, se kterým se chcete společně rozvíjet a rozšiřovat svoji technologii, zapojte se do našeho programu. Klikněte na tlačítko níže pro registrační formulář a informace o aktuálních výzvách:

​​​​​​​
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL