Nejnovější zprávy

Výlet pro děti z dětského domova, společenský den pro seniory i renovace zvířecích koutků: zaměstnanci z ORLEN Unipetrolu již realizovali přes 100 dobrovolnických projektů

23-08-2023 |

Před necelými třemi lety skupina ORLEN Unipetrol spustila pro své zaměstnance interní dobrovolnickou platformu. V rámci této iniciativy mohou zaměstnanci podávat žádosti o finanční podporu pro své dobrovolnické aktivity. ... více »

ORLEN pokračuje v rebrandingu svých čerpacích stanic v Česku. Do konce letošního roku ponese logo orla již téměř 90 % stanic

10-08-2023 |

Mezinárodní skupina ORLEN vstoupila do závěrečné fáze procesu přejmenování své sítě čerpacích stanic v Česku. Ta od roku 2019 nese označení ORLEN Benzina a je se 436 stanicemi největším prodejcem pohonných hmot na zdejším trhu. ... více »

Oprava pamětihodností, dětský den, nové lavičky i vybavení pro dobrovolné hasiče. Skupina ORLEN Unipetrol darovala 27 městům a obcím čtyři miliony korun.

31-07-2023 |

Skupina ORLEN Unipetrol v rámci podpory rozvoje a životních podmínek v oblastech, kde má své výrobní závody, poskytla čtyři miliony korun dvaceti sedmi obcím a městům v Ústeckém a Středočeském kraji. ... více »

Sokolí mláďata opustila hnízda. První týdny jejich života sledovaly tisíce lidí.

18-07-2023 |

Při letošním úspěšném hnízdění se dvěma sokolím párům na komínech litvínovské a kralupské rafinerie podařilo vyvést osm mláďat. ... více »

 

Velikost textu: A AA
​​​​​​
​​​
​​
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL