Jste zde: orlenunipetrol.cz > CZ/  O nás/  ORLEN Skylight Akcelerátor/  Čerpací stanice a zákazník budoucnosti
Velikost textu:  A AA
Čerpací stanice a zákazník budoucnosti
Malé větrné turbíny pro čerpací stanice

  • Hledáme inovativní větrné turbíny, které by mohly být instalovány v oblasti čerpacích stanic. Konstrukce by měla překonat omezení spojená s nízkým umístěním turbíny a účinnou výrobou elektřiny v podmínkách slabého větru. Konstrukce elektrárny (vertikální nebo horizontální) by měla být odolná a umožňovat bezpečnou instalaci na obytné/komerční budovy, aniž by ohrožovala lidi.

Řešení umělé inteligence v maloobchodě

  • Hledáme inovativní řešení využívající potenciál umělé inteligence v maloobchodním sektoru a na čerpacích stanicích. Zajímají nás nástroje, které zvyšují objem prodeje, automatizují obsluhu zákazníků a zefektivňují provozní činnosti.

Nástroj pro sledování zelené energie pro nabíječky elektrických vozidel

  • Hledáme nástroj, který umožní sledování energie, jež ověří, že pochází z nízkoemisních zdrojů, za účelem zajištění, že uživatelé našich nabíječek budou mít jistotu, že jejich elektromobily jsou napájeny zelenou energií. Jsme otevřeni různým řešením a zvláštní potenciál vidíme v technologii block chain.

Monitorovací a diagnostický nástroj pro dobíjecí stanice elektromobilů

  • ​Za účelem zajištění vysoké dostupnosti a spolehlivosti našich nabíjecích stanic pro elektromobily hledáme integrovaný nástroj, který umožní monitorování a automatickou diagnostiku nabíječek pro elektromobily od různých výrobců. Chceme, aby systém dokázal detekovat a předvídat poruchy (prediktivní údržba) a podporoval procesy automatického uzdravování.

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL