Jste zde: orlenunipetrol.cz > CZ/  O nás/  ORLEN Skylight Akcelerátor/  Digitální organizace
Velikost textu:  A AA
Digitální organizace
Nástroje pro získání potenciálních zákazníků založené na pokročilé analytice a umělé inteligenci

Vývoj platformy využívající umělou inteligenci a analýzu dat k identifikaci a  získání potenciálních zákazníků. Nástroj by měl umět prohledávání internetových zdrojů a interních databází (CRM) společností skupiny ORLEN a vyhledat údaje o firmách a jednotlivcích, kteří by mohli mít zájem o profilovanou nabídku.

Gamifikace při řízení komunity sportovních fanoušků ve skupině ORLEN

Hledáme řešení, které nám umožní efektivně řídit základní úkoly, jakými jsou: vytvoření systému distribuce vstupenek v organizaci; schopnost měřit zapojení zaměstnanců do sportovních akcí; povzbudit zaměstnance k aktivitám souvisejících se sportem, fanděním a gamifikací. Řešení by mělo obsahovat také nástroje pro vyhodnocování efektivity těchto přijatých opatření.

Platforma pro shromažďování a vyplňování reportů o systémech řízení, ESG, udržitelnosti, uhlíkové stopě atd.

Hledáme řešení, které zefektivní proces vyplňování dokumentů předložených klienty/partnery, které obsahují různé otázky týkající se mimo jiné systémů řízení ve společnosti ORLEN, témat souvisejících s udržitelným rozvojem a uhlíkovou stopou. Dotazníky mohou být v různých formátech (Word, Excel, PDF nebo online formuláře). Systém by měl poskytovat odpovědi na základě databáze podobných otázek, přičemž by se měl opírat o informace obsažené v podobných dotaznících pro klienty z minulosti.

Moderní nástroje pro tvorbu a testování marketingového obsahu

Hledáme profesionální nástroje, které usnadní proces tvorby kreativních marketingových kampaní a vytváření poutavého marketingového obsahu na sociálních sítích, včetně textů, scénářů, prezentací, grafiky a dalších audiovizuálních materiálů. Klíčová je pro nás schopnost snadné optimalizace obsahu pro SEO a pokročilé zpracování produktových fotografií. Stejně tak nás zajímá schopnost rychle otestovat více variant obsahu a analyzovat zapojení, které u publika vyvolávají.
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL